Föremål som liknar rölakan Sverige
1151 Rölakansmatta
Sverige, 1950-tal, 250x670
Såld: 36.000 kr
Såldes den 6 januari 2014
2143 Rölakanmatta
Sverige, 170x242, monogramsignerad
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 januari 2013
4181 Rölakan
Signerad S, Sverige, 194x282
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 september 2012
7011 Rölakan
Sverige, 300x400
Såld: 15.700 kr
Såldes den 28 maj 2012
5396 Rölakan
Sverige, 185x246
Såld: 1.200 kr
Såldes den 14 maj 2012
3001 Rölakan
Sverige, 230x380
Såld: 1.700 kr
Såldes den 12 september 2011
6381 Rölakan
Sverige, signerad J, cirka 190x280
Såld: 3.400 kr
Såldes den 24 januari 2011
3585 Rölakan
Sverige, 117x232
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 november 2010
6181 Rölakan
Karlanders, Sverige, cirka 200x300
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 augusti 2010